Kategorie

Studium Przypadków

Naszą filozofię działania odzwierciedla stwierdzenie „ Nie ma rzeczy niemożliwych”, stąd bardzo chętnie realizujemy nieszablonowe zadania stawiane przez naszych klientów. Projekty, które zostały już przez nas zrealizowane są najlepszym dowodem na słuszność powyższych zdań. Ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych klientów.

 • LODÓWKI POTRZEBNE NA JUŻ…
  Jeden z klientów dał nam nietypowe zadanie, które polegało za zorganizowaniu 6 Chłodziarek wybranej marki z dostawą do magazynu klienta.Potrzebowaliśmy 3 dni, żeby pracownicy mogli pić schłodzone napoje w gorące dni tego lata
   
 • PORCELANOWE TALERZE
  Jeden z klientów zgłosił zapotrzebowanie na kilkadziesiąt porcelanowych talerzy. Dostawa odbyła się w ciągu 2 dni.
   
 • MODYFIKACJA OPAKOWAŃ ZBIORCZYCH
  Na potrzeby klientów świadczymy usługę kompletacji. Dostarczamy np. sznurek w odcinku 4m poprzez cięcie sznurka 250m czy kompletujemy rękawice nitrylowe po 4 szt, które standardowo pakowane są po 100 szt.
   
 • 5S I POTRZEBA PREZENTOWANIA INFORMACJI
  Duża firma produkcyjna wykorzystywała w swoim zakładzie system zarządzania produkcją 5S. Otrzymaliśmy zadanie, żeby znaleźć sposób na możliwość prezentowania dużej porcji informacji drukowanej na około 20 kartkach formatu A4 przy danym stanowisku pracy w części produkcyjnej. Zaproponowaliśmy metalowy stojak obrotowy z koszulkami magnetycznymi. Poprzez fakt, że stojak był obrotowy klient ma do dyspozycji 4 ściany, a koszulki magnetyczne pozwalają na łatwy montaż i szybką możliwość wymiany informacji.
   
 • CZERWONY MECHANIZM SKOROSZYTOWY NA TARGI
  3 lata temu staraliśmy się pozyskać dużą firmę produkcyjną. Starania działu handlowego były długotrwałe i niestety nieskuteczne. Nadarzył się jednak moment, w którym firma miała problem i postawiła nam ultimatum: „Jeśli dostarczycie nam cały czerwony mechanizm skoroszytowy włącznie z elementem metalowym - zostaniecie naszym dostawcą.” Oczywiście podjęliśmy się zadania, po wstępnej weryfikacji okazało się jednak że producenci są skłonni zrealizować takie zamówienie ale przy wolumenie co najmniej kilkuset tysięcy, natomiast klient potrzebował 2000 szt. Po kilku dniach prób i testów znaleźliśmy rozwiązanie. Zleciliśmy demontaż mechanizmu na części pierwsze, zleciliśmy lakierni proszkowej pomalowanie metalowej blaszki, następnie zleciliśmy ponowny montaż. Od tamtej pory Fabryka, o którą zabiegaliśmy jest naszym klientem.
   
 • DROBNE ZAKUPY DLA DUŻYCH KONCERNÓW
  Dla jednego z dużych koncernów realizujemy funkcję zewnętrznego biura zakupowego.Ze względu na to, że procedura rejestrowania dostawców w tym koncernie jest dość czasochłonna i niejednokrotnie wymaga zgody centrali, która zlokalizowana jest za granicą, ponadto koncern nie akceptuje płatności gotówkowych i dodatkowo dużo zakupów ma charakter jednostkowy wypełniamy pewną lukę, która eliminuje powyższe zagadnienia. Dostajemy zlecenie na dany produkt, szukamy dostawcy, kupujemy, finansujemy odroczony termin płatności i dostarczamy produkt do magazynu klienta.
Proszę czekać, trwa ładowanie...